м. Тернопіль, вул. Генерала Мирона Тарнавського, буд. 32

Автошкола «Пілот Авто» завжди знаходиться поруч зі зручною транспортною розв’язкою, має постійну систему знижок, можливість заморозити навчання та оплатити його частинами. Ми піклуємось, щоб кожен учень отримував знання у зрозумілій формі та мав змогу відчувати себе комфортно. Також, одна з наших переваг, це можливість займатися у зручний для вас час та в режимі офлайн чи онлайн.

Створюємо мапу...

Розклад

Дні навчанняЧас навчанняПримітки
Дні навчання
Понеділок, середа
Час навчання
18:30 - 21:00
Примітки
Онлайн, офлайн
Дні навчання
Вівторок, четвер
Час навчання
18:30 - 21:00
Примітки
Онлайн, офлайн
Дні навчання
Субота
Час навчання
10:00 - 14:00
Примітки
Онлайн, офлайн
Дні навчання
Понеділок, середа
Час навчання
10:00 - 12:30
Примітки
Онлайн, офлайн
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб-Нд: вихідні
Соц.мережі та месенджери:

Готуємо відео...

01
Інструктори
Ми вважаємо, що запорука успішного навчання – гарний викладач. Тому приділяємо особливу увагу не тільки стажу та навичкам водіння наших викладачів, а і їхньому вмінню донести свої знання до інших і знайти підхід до кожного учня.
02
Особливості навчання
Наша концепція ґрунтується на розумінні, що навчитися водити авто може кожен. Необхідно тільки створити для цього відповідні умови. Тому ми пропонуємо учням різні форми навчання, можливість оплатити курс частинами й заморозити його, у разі необхідності.
03
Отримання водійського посвідчення
 Страх перед іспитом на отримання прав заважає багатьом новачкам. Саме тому ми продовжуємо підтримувати наших учнів до самого моменту отримання водійського посвідчення. Це включає загальні поради, допомогу із заповненням документів і навіть надання авто, на якому ви проходили навчання, щоб ви почувалися більш впевнено.
Категорія B
Стандарт
12250 грн.
  • 65 ак.годин теорії;
  • Програма практичного водіння: 15 занять з інструктором;
  • Для осіб без ПВ - рекомендовано 40 год. практики.
Експерт
14500 грн.
  • 65 ак.годин теорії;
  • Програма практичного водіння: 20 занять з інструктором;
  • Для осіб без ПВ - рекомендовано 40 год. практики.
Рекомендовано
23500 грн.
  • 65 ак.годин теорії;
  • Програма практичного водіння: 40 занять з інструктором;
  • Курс, рекомендований ГСЦ.

Вартість курсів окремо

Теорія:
5500 грн.
Практика:
15 занять - 10000 грн. 20 занять - 12500 грн. 40 занять - 22000 грн. *в курс включено пальне та витрати, пов'язані з оформленням документів та видачею свідоцтва про закінчення автошколи
* 1 заняття = 60хв.
Відновлення навичок:
1 заняття = 60 хв.
Індивідуальне заняття - 500 грн

Переваги автошколи «Пілот Авто»

В автошколі «Пілот Авто» ми ставимо на перше місце зручність та доступність для наших учнів. Саме тому ми завжди розташовані поблизу зручних транспортних розв'язок та пропонуємо вам вигідні умови навчання з найвищим рівнем якості в Україні.

Ми маємо сучасний автопарк та підхід до навчання. Наші інструктори знайдуть спільну мову з будь-ким, а викладачі з теорії дадуть відповідь на будь-яке питання. Обираючи нас, ви збільшуєте свої шанси на отримання водійського посвідчення мінімум на 100%.

Бажаєте почати навчання?
У вас є запитання щодо навчання у нашій філії чи бажаєте почати навчатись у нашій автошколі? Залиште свої дані і ми вам передзвонимо.