Автошкола в Хмельницькому

Автошкола «Пілот Авто» у місті Хмельницький знаходиться за адресою вул. Зарічанська, буд. 3/2. Поруч розташована зупинка громадського транспорту «Думка», відділення Укрпошти та Нової пошти, спорт зал та Хмельницький політехнічний фаховий коледж. Наша автошкола націлена на створення максимально комфортних умов для вас: одні з найнижчих цін на навчання водінню в Україні, заняття онлайн та офлайн, індивідуальний підхід до кожного учня, враховуючи його вік, навички та особливості засвоювання інформації. Крім цього, ми надаємо нашим учням можливість заморозити навчання у разі необхідності та оплатити курс частинами.

Створюємо мапу...

Розклад

Дні навчанняЧас навчанняПримітки
Дні навчання
Понеділок, середа
Час навчання
18:30 - 21:00
Примітки
В аудиторії або онлайн
Дні навчання
Вівторок, четвер
Час навчання
10:00 - 12:40
Примітки
В аудиторії або онлайн
Дні навчання
Субота
Час навчання
10:00 - 14:00
Примітки
В аудиторії або онлайн
Дні навчання
Понеділок, середа, п'ятниця
Час навчання
14:0-16:30
Примітки
В аудиторії або онлайн
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб-Нд: вихідні
Соц.мережі та месенджери:

Готуємо відео...

01
Інструктори
Ми вважаємо, що запорука успішного навчання – гарний викладач. Тому приділяємо особливу увагу не тільки стажу та навичкам водіння наших викладачів, а і їхньому вмінню донести свої знання до інших і знайти підхід до кожного учня.
02
Особливості навчання
Наша концепція ґрунтується на розумінні, що навчитися водити авто може кожен. Необхідно тільки створити для цього відповідні умови. Тому ми пропонуємо учням різні форми навчання, можливість оплатити курс частинами й заморозити його, у разі необхідності.
03
Отримання водійського посвідчення
 Страх перед іспитом на отримання прав заважає багатьом новачкам. Саме тому ми продовжуємо підтримувати наших учнів до самого моменту отримання водійського посвідчення. Це включає загальні поради, допомогу із заповненням документів і навіть надання авто, на якому ви проходили навчання, щоб ви почувалися більш впевнено.
Категорія B
Теорія
3000 грн.
 • 65 ак.годин теорії
 • заняття з ПДР
 • заняття з домедичної допомоги
 • юридичні питання
 • основи безпеки дорожнього руху
 • не зміг прийти - можливість перегляду занять онлайн або в записі
 • супровід на екзамени
 • теорія онлайн - знижка 1000 грн.
Практика
4000 грн.
 • ПРИСТУПАЙ до практики ВІДРАЗУ ПІСЛЯ складання ТЕОРЕТИЧНОГО екзамену
 • кращі навчальні авто
 • інструктори, що не сваряться
 • супровід на екзамени
 • окремо оплачується пальне

Вартість курсів окремо

Теорія:
Теорія - 3500 грн.
Практика:
Практичний курс - 4500 грн. * окремо сплачується пальне
* 1 заняття = 60хв.
Відновлення навичок:
15 занять - 6450 грн. 20 занять - 8200 грн.
Індивідуальне заняття - 450 грн.

Переваги автошколи «Пілот Авто» в Хмельницькому

В автошколі «Пілот Авто» у м. Хмельницький ми ставимо на перше місце зручність та доступність для наших учнів. Саме тому ми завжди розташовані поблизу зручних транспортних розв'язок та пропонуємо вам вигідні умови навчання з найвищим рівнем якості в Україні. Ми маємо сучасний автопарк та підхід до навчання. Наші інструктори знайдуть спільну мову з будь-ким, а викладачі з теорії дадуть відповідь на будь-яке питання. Наш філіал автошколи у Хмельницькому навчає керуванню водіїв у категорії В, куди відносяться легкові авто та мікроавтобуси до 8 пасажирських місць, вагою до 3.5 тонн. Обираючи нас, ви збільшуєте свої шанси на отримання водійського посвідчення у Хмельницькому мінімум на 100%.
Бажаєте почати навчання?
У вас є запитання щодо навчання у нашій філії чи бажаєте почати навчатись у нашій автошколі? Залиште свої дані і ми вам передзвонимо.